• А
 • Б
 • В
 • Г
 • Д
 • Е
 • Ж
 • З
 • И
 • К
 • Л
 • М
 • Н
 • О
 • П
 • Р
 • С
 • Т
 • У
 • Ф
 • Х
 • Ц
 • Ч
 • Ш
 • Э
 • Ю
 • Я
 • A
 • B
 • C
 • D
 • E
 • F
 • G
 • H
 • I
 • J
 • K
 • L
 • M
 • N
 • O
 • P
 • Q
 • R
 • S
 • T
 • U
 • V
 • W
 • X
 • Y
 • Z
 • #
 • Текст песни Vlatko Lozanoski - Bidi toa sto si ti

  Исполнитель: Vlatko Lozanoski
  Название песни: Bidi toa sto si ti
  Дата добавления: 24.08.2015 | 15:23:01
  Просмотров: 106
  0 чел. считают текст песни верным
  0 чел. считают текст песни неверным
  На этой странице находится текст песни Vlatko Lozanoski - Bidi toa sto si ti, а также перевод песни и видео или клип.
  Сам седам,
  во празно гледам,
  мислам колку тешко е,
  да имаш човек до тебе.
  Да те сака,
  да те гледа,
  да те мисли секој ден,
  во зло да биде со тебе.

  Плачам кога плачеш ти,
  се смеам штом се смееш ти,
  немој да заборавиш,
  те сакам каква што си ти.
  Плачам кога плачеш ти,
  се смеам штом се смееш ти,
  немој да се промениш,
  биди тоа што си ти.

  Ти ми требаш, ти ме знаеш,
  правиш се за мене ти, покрај мене остани..
  Да те сакам, да те чувам,
  да живеам за тебе јас, тоа го заслужувам..

  реф x2

  Плачам кога плачеш ти,
  се смеам штом се смееш ти,
  немој да заборавиш,
  те сакам каква што си ти.
  Плачам кога плачеш ти,
  се смеам штом се смееш ти,
  немој да се промениш,
  биди тоа што си ти.
  Himself sedam,
  in prazno gledam,
  mislam Kolka teshko e
  Yes IMASH chovek to you.
  Yes, those Saka,
  yes those gleda,
  yes those misli sekoј den,
  Yes Bidet evil with you.

  Crying Koga crying ti,
  Behold smeam shtom se ti laugh,
  nemoј zaboravish yes,
  those sakam Kakva River INTO Si Ti.
  Crying Koga crying ti,
  Behold smeam shtom se ti laugh,
  nemoј promenish yes se,
  Bidi Toa INTO Si Ti.

  Trebash of Ti, ti ME KNOW
  pravish per se ti mene, mene pokraј Stay ..
  Yes, those Saks, but those chuvam,
  Yes Givet јas for you, Toa of zasluzhuvam ..

  Ref x2

  Crying Koga crying ti,
  Behold smeam shtom se ti laugh,
  nemoј zaboravish yes,
  those sakam Kakva River INTO Si Ti.
  Crying Koga crying ti,
  Behold smeam shtom se ti laugh,
  nemoј promenish yes se,
  Bidi Toa INTO Si Ti.
  Опрос: Верный ли текст песни?
  ДаНет